PRE ORDER VOOR 10 JUNI JOUW WEDSTRIJDSHIRT VOOR HET NIEUWE SEIZOEN
WHC en Hockeybrouwerij hebben in overleg besloten dat er geen vrije, bestelbare voorraad is voor komend seizoen (i.v.m. mogelijke wisseling van sponsor). Het is dus heel belangrijk om voor 10 juni het shirt te bestellen. Na 10 juni is bestellen niet meer mogelijk.
Het shirt dat je nu bestelt, zal zodra het beschikbaar is uitgereikt worden op de club. Selecteer daarom bij afrekenen ''afhalen in winkel'' Dan worden er geen verzendkosten in rekening gebracht.
Toelichting bestuur WHC:
Hoofdsponsor Rabobank heeft aangegeven de sponsoring voor alle sportverenigingen landelijk op andere wijze invulling te gaan geven dan alleen met een financiële impuls. Voor WHC houdt dit in dat de Rabobank met ingang van seizoen 2023/2024 nog wel sponsor zal zijn, maar de financiële bijdrage zal substantieel lager zijn. Om die reden zijn wij op zoek naar een nieuwe hoofdsponsor. We hebben er alle vertrouwen in dat dit gaat lukken.
Tot die tijd hebben we echter te maken met een overbruggingsperiode die een praktische overweging met zich mee brengt, namelijk het clubtenue.
Omdat we niet te ver in de toekomst kunnen kijken, een nieuw shirt bij een nieuwe potentiële sponsor graag zouden willen voorkomen en omdat we vanuit duurzaamheidsoverwegingen niet willen dat er een enorme voorraad onverkoopbare shirts achterblijft, heeft de Hockeybrouwerij met leverancier Grays af kunnen spreken dat we een bestelling op maat mogen doen.